Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani egy jó mobilsze...

Mr.Kütyü kérdése:

Tudtok mondani egy jó mobilszervízt? (Szoftveresen kéne megjavítani)

Figyelt kérdés

Huawei mobilomat kéne szoftveresen szervízelni, de nem találok normális szervíz boltot, egyedül a telemaxot találtam budaörsön amiről borzalmas véleménxel vannak, félek elvinni oda.

Tudtok modnani olyan szervízt ahol szoftveresen is nyúlnak a mobilhoz? (Elég komoly szoftveres gond, nem olyanra kell gondolni hogy nem kapcsolódik a wifihez...).

Nem muszáj huaweiesnek lennie, csak hogy megtudják javítani az ascend p6-omat:/



2015. aug. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard resetelni meg másik romot rátenni te is tudsz, ha az xda-n megvan a megfelelő anyag, csak el kell olvasni. Mert ugye mi a "szoftveres hiba"? Mindezt ingyen és nem valami szélhámosnak pénzt fizetve. De úgy tűnik a nickneved elírás lehet...
2015. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na most, ha azt gondolod olyan primitívebb dolgokat mint recoveryt rátenni, meg új romot rátenni nem tudok... Akkor elmagyarázom mi a baj.

A mobil nem az enyém, az a gyerek leszedte az oprendszert róla, rootolás nélkül, mondtam hogy tegyen rá twrp-t (nem tudtam róla hogy nincs rootolva)

Rátette sikeresen, majd mondtam hogy flasheljen be romot, nem ment neki.. Ugye nem volt rootolva.

Majd mondtam hogy szedjen rá egy programot, egy zip fájl volt (de windowsra, amit kikellett volna csomagolni, és abban lett volna a program)

De a gyere ahelyett hogy a windows fájlt kicsomagolta volna és onnan használta volna a programot (pontosan sdk-volt)

Beleflashelte twrp-n keresztül..

Oda adta a mobilt, hogy oldjam meg, de nem tudtam mert se recoverybe se bootloaderbe nem mehettem...

Rootopni meg a huawei kódjával se engedte windows commandal se.

Szóval ezért kell nekem szervíz, de ezek szerint nem eléggé tisztáztam, hogy ilyen válaszokkal ne "zavarjanak" mert nem holmi rom átrakásról van itt szó.

2015. aug. 7. 19:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval megkérhetném, hogy tudnátok mondani megbízható szervízeket?

Előre is köszönöm

2015. aug. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!