Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál normál sim kártya...

Telekomnál normál sim kártya micro simre váltása ingyenes?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni új készüléket, ami ugyebár micro simmel működne.

Olvasgattam és egyik helyen azt írják hogy ingyen vágják, cserélik máshol fizetni kell. Nem tudom kinek higgyek.

Lehetőleg a jelenlegi sim kártyám kellene hogy megmaradjon ,mivel a családi kedvezmény ezen van, lényeges telefonszámok, fontos helyekre ez a telefonszám van megadva..


Hogyan megy ez pontosan?



2015. aug. 7. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
igaz nekem vodafone-os kártyám volt de nekem ingyen cserélték normák sim-t nano sim-re. A telefonszám megmarad az adatokat meg letudod menteni sd kártyára oszt utána rárakod a kicserélt sim kártyára (Így könnyebb mint ha valami tuskó alkalmazotal veszekednél hogy mit akarsz). Nekem például 2 napba telt a kártya csere mert nem volt raktáron, mondták hogy méretre vágják de olvasta hogy a normál sim és a nano sim között pár század milliméter a külömbség és beleszorult volna így megvártuk még hoztak de akkor meg a vodafone rendszerének volt baja így oda adták a kártyát és mondták hogy felhívnak és tegyem bele a telefonba és aktiválják. Még ennyi bajt egy rohadt kártya cseréért.
2015. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem náluk veszel telefont, akkor egyik szolgáltatónál sem ingyenes, sőt, elég húzós áraik vannak (igen, a vodafone-nál is).


Ingyenesen akkor cserélne, ha meghibásodott az előző kártya (vagy jó fej a boltban az eladó, és azt mondja hivatalosan, hogy meghibásodott)


Hinni pedig a legjobb a szolgáltatónak, ingyen felhívod őket, és megmondják, hogy éppen mennyi a listaár.

2015. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen lett cserélve, a régi normál SIM helyett kaptam egy olyat ami vagy szintén normál SIM, vagy ha kiszeded a belsejét, akkor micro SIM..egyáltalán nem volt semmi probléma vele (nekem)..
2015. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írta a második válaszoló de a vodafone-nál ingyenes a kártya csere, a lopás véget való csere kerül pénzbe.
2015. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És nekem nem ott vásárolt kártyafügetlen telefonhoz cserélték ingyen a vodafone-nál.
2015. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boda Gergő ***** válasza:
Amennyiben a sim kártya a te neveden van akkor igen ingyenes.
2015. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!