Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Samsung...

Dev5 kérdése:

Szeretnék venni egy Samsung Galaxy S4 telefont, és szerintetek mi a legjobb védelem rá (tok, fólia, stb. )?

Figyelt kérdés

Utána néztem, hogy 40, és 60 ezer forint között milyen telefonokat tudnék venni használtan, és S4-re esett a döntésem, mert ebben az ár kategóriában a legjobb(szerintem).Kicsit utána néztem a telefonnak, hogy mit is tudd a kicsike, ha véletlen elejtem vagy valami, és ledöbbentem, hogy van akinek, csak úgy felmelegedik, és annyitól összetörik, mint például egy tojás.Kérem ha valakinek van egy ilyen telefonja, vagy nagyobb tapasztalattal rendelkezik, mint én a Samsungokban az írjon privátot!

Fórum ahonnan olvastam: [link]



2015. aug. 8. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
fóliából az xprotector a legjobb, edzett üveg megvédi a kijelzőt [link]
2015. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most vettem egy s4-et eddig nagyon megvagyok vele elégedve.Ma veszünk rá üveg fóliát és még flip tok van rajta
2015. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!