Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom leejtettem, mit...

Telefonom leejtettem, mit kamuzzak a vodafonnak?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy egy kissé illuminált allapotban besétáltam a telefonommal a Balatonba, és utána leejtettem. Ennek következtében eltört a képernyője több pontban is, most olyan mintha több pókháló lenne rajta. Ezen kívül a telwfonnak semmi hangja nincsen, se fülhallgatóval, se hangszóróval, így pl youtubozni se lehet, és ami a legrosszabb telefonalni sem. Amikor hívást fogadok akkor fekete a képernyő, amikor én hívok valakit akkor befagy a telefon aztán kiírja hogy valami com.phone.nemtudommi leállt. Szóval azt tudom hogy a képernyő javítása esélytelen, de esetleg a többi problémára nem lehet azt bekamuzni, hogy nem a leesés miatt történt hanem egy hónappal később, teljesen függetlenül attól? Bevennék ezt? Vagy milyen dumával tudnám a garanciám keretein belül megjavíttatni a telefonom?

2015. aug. 9. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kössél rá online töréskár elleni biztosítást, vegyél közben egy másik telefont, az eltörtre meg jelentsd be 2-3 hónap múlva a törést.
2015. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Beleejtetted a telefont a Balatonba? Ha igen, akkor a beázás nyomait sehogy se magyarázod ki, nem hülyék a szervizesek sem.


Ha betörik a kijelző, akkor általában egyből ugrik az egész garancia. Biztosításod nincs?

2015. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A beázásnak milyen nyomai lehetnek? Ennyire feltünőek? Pl az elején párás volt a kamera, de az már elmúlt.


Töréskor ugrik a garancia? O.o akkor esélytelen megjavíttatni? Biztosítasom nincs sajnos.

2015. aug. 9. 11:25
 4/13 A kérdező kommentje:

Legújabb probléma: sokszor elmegy a kép, olyenkor reagál a telefon, gépeléskor pl rezeg, de felete a kép. Egy idő után visszajön. Egyébként pedig időnként vibral a kép. Egyszer homályosabb egyszer normálisan világít. Ahogy megfigyeltem attól függően is valtozik a kép hogy milyen pozícióban tartom a telefont. Valami érintkezési hiba lehet?

Ezek után gondolom hogy bármit is csináljon vele a vodafone.


Szóval mennyibe kerül egy teljeskörű szervíz? (Képernyőcsere + egyéb belső problémák javítasa)

Vagy vegyek inkabb új telefont....?

2015. aug. 9. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Vanak indikátor papírok a telefonban, amik elszíneződnek és már ugrott is a garancia.. de nálad már a törésnél elugrott..
2015. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*amik elszíneződnek a víz éri őket..
2015. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fú , az nagyon jó. Akkor mégegyszer: mdnnyi a szervíz kb? Illetve megéri-e új telefont venni?
2015. aug. 9. 11:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Az alappanelon (NYÁK) simán meglátszik a beázás. Ha nem szakszerű volt a szárítás, akkor már bőven elindult a korrózió még akkor is, ha esetleg le volt lakkozva a panel. A csatlakozókat ugyanis nem lakkozzák és azok valahogy nem szeretik a vizet.
2015. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a látnokok és a jósok a vasárnapi zárva tartás miatt nem dolgoznak, így fogalmunk sincs, hogy milyen telefonod van és hogy mennyire sérült.
2015. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Huawei ascend g6 ról van szó.

A szárítás annyit takart hogy a baratom a lyukakon nyílásokon keresztül elkezdte kiszívni a vizet.

Feltéve hogy nem okozott kárt a beázás (reménykedniazért szabad), és a képernyőt meghagyom így betörve, akkor már csak egy probléma maradt ami a hang hiánya, ami miatt telefonalnibés videót nézni nem tudok.


Nem értek hozzá, de szerintem nem a hangszóró romlott el maga, mivel füllhallgatóval sem működik a hang, szóval lehet hogy a telefon a hang kiadásának aképességét vesztette el? Ha egyáltalán ez nem egy nagy baromság. Mindenesetre hova tudnám elvinni ahol meg tudjak mondani hogy mi a baja, és meg is csinálják? Tudom, tudom, márkaszervíz, de oda meg kell fizetni egy 5000-t hogy egyáltalán hozzám szóljanak.

2015. aug. 9. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!