Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonom és egy...

Leejtettem a telefonom és egy buborek keletkezett a kepernyo alatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hasznaltan vettem a telefonom és már akkor is volt egy nagyon kicsi buborék féle a home gomb mellett. Ma kicsúszott a zsebemból es ez a buborek a 6-szorosara nott. Tudok valamit csinalni?

2015. jún. 6. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szúrd ki a buborékot egy gombostűvel


az is lehet hogy vízhólyag

2015. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szétszedést megérne. Bár nem hinném, hogy levegőbuborék lenne, de talán kiderülne, hogy mi is az és mit lehet kezdeni vele. De ha egy szervizbe beviszed, ott biztos láttak már ilyet és mondanak majd rá valamit.
2015. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kifejezetten iPhone szervizbe vigyem be vagy a szolgáltatóhoz?
2015. jún. 7. 07:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Van külön iPhone szervíz?

Olyan helyre vidd, aminek nagy a forgalma, ott sokmindent láttak már. És ahol beszélni tudsz egy szakemberrel, nem csak egy ügyintézővel, aki beveszi, aztán majd eljuttatja a szerelőhöz. Ahol meg tudod mutatni egy hozzáértőnek.

2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!