Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tegyem úgy tönkre a...

Hogy tegyem úgy tönkre a telefonomat hogy a szervíz ne tudja megcsinálni hanem adjon helyette egy ugyanilyen újat?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 2és fél hónapja vásarolt samsung okostelefonom. Már többször is volt szervíben, de a szervíz megjavitotta mi maghibásodott de nem úgy ahogy kell.( a telefon szervízpapírja betelt) . Mivel a telefonra a samsung garancia érvényes 2 évig (ami csak arra vonatkozik hogyha az ő hibájukból hibásodik meg). De mi még vettünk rá egy olyan garanciát ami akkor is érvényes ha leöntöd vizzel, kávéval( tehat a te hibádból lett rossz). Úgy kéne a telefont tönkretenni hogy a szervíz már ne tudja meg csinálni habem kapjak rgy ugyanilyen újat. De nem tudom hogy esetleg a belsejét vagy a külsejét tegyem tönkre. A hátlapja nem vehető le . Tehát olyan tönkretevésen kell gondolkozni amihez nem kell kivenni az aksit. Irhatok tanácsokat,ötleteket. Köszi előre is
2015. aug. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Túláram. Kérj valakitöl egy sokkolót, és verjél rá pár termetes szikrát.

Vagy tedd be egy mikrosütőbe. De csak egy olyanba, amit már szintén nem akarsz többé használni, mert 99%, hogy annak is annyi lesz.

2015. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas hehe
2015. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beleejted "véletlen" a telefont vízbe otthagyod egy darabig ha szerencséd van nem javítható megértem én ha Ennyi baja van gari után dobhatod el.
2015. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megmondod a boltnak, hogy "Kösz, nekem erre a készülékre nincs szükségem a készülékre. Adják vissza a pénzem, vagy adjanak másik telefont!".

Egyszerűbb, mint a szervizzel trükközni.


Amúgy ha vízkár miatt zárlatos lesz, akkor az alaplapot kell cserélniük, azaz lényegében az egész telefont. Viszont először zongorázd végig a tisztességes utat a bolttal.

2015. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!