Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonera jo zeneletolto...

Iphonera jo zeneletolto alkalmazasok? Internetkapcsolat nelkul is mukodokepesre gondolok.

Figyelt kérdés

Valami olyat keresnek ami le is tolti a zeneket, igy net nelkul is le tudom oket jatszani

Elore is koszi:)



2015. aug. 10. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Pont erre van ez az új iMusic. Vagy a Deezer. Meg van még valami, ami veszteségmentesen játsza le a zenét, de nem jut eszembe a neve. De az iMusic miért nem jó?
2015. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem olyanra gondol ami ingyenes. (Nem tudom hogy amiket említettél ingyenesek-e, nekem nincsenek zenék a telefonomon)
2015. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Az Apple music elvileg ingyenes, tőlem legalábbis egy fontot se kért még. A többinél meg van próba hónap. Utána fizetős, de amit letöltesz, megmarad. Amúgy meg tudod mi van ingyen? 2 mély levegő. :)
2015. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat!:) az iMusic pont olyan amilyet regota keresek, koszonom!:)
2015. aug. 10. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Azt hittem, azt ismered, nekem automatikusan jött a frissítéssel.
2015. aug. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az AppleMusic _nem_ ingyenes. Ugyanúgy 3 hónap próbaidő van, aztán 5 euro/hó kb. az előfizetés.


Azt, hogy a próbaidők lejárta után az offline tárolt zenék halhgathatók-e, azt nem tudom (nem mondtam le), de erősen kétlem. Miért lenne az a szolgáltatónak üzlet, hogy az ingyenes időszakban letöltöm az összes nekem tetsző dalt, majd szépen nem fizetek érte egy vasat sem sem előre, sem utána... Ennyire hülyék nem lehetnek. Tudomásom szerint ezek DRM védett zenék, csak az alkalmazásból játszhatók le, az meg ha átváltasz ingyenes csomagra, szerintem nem tartja meg az offline cuccokat, vagy egyszerűen lejátszani nem fogja (és még törölni is macerás lehet).


Így aztán iPhone-ra is a legjobb "ingyenes" megoldás az, ami az összes többin. Letöltöd PC-n, betolod iTunes-ba, és felmásolod a telefonra.

2015. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!