Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál előfizetés feltudné...

Californ3 kérdése:

Telekomnál előfizetés feltudnék venni 17 évesen. Szülővel. Többi lent?

Figyelt kérdés
üdv,sziasztok. szeretnék kérdezni egy fontos dolgot, 17 éves leszek, feltudok venni telekom telefon előfizetést szülői beleegyezéssel, de anyum aki ilyen mellékember lenne vagy hogy is mondjam tudjátok.ha én nem fizetek akkor őt veszik elő..értitek.. de anyum az valamilyen oknál fogva fekete listán van már több éve. így fellehetne venni előfizetést? Érted? kösz

2015. aug. 11. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értjük. Miből fizetnéd? Van állandó jövedelmed? Ugyan azt akarod csinálni mint anyukád, hogy rövidesen te is fekete listás lennél.
2015. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem van saját keresetem úgy mondva kapok ösztöndíjat,meg munkabért a cégemnél(gyakorlaton) Anyukám már több mint 10 éve fekete listán van nagyon csúnya tartozás vagy mi végett
2015. aug. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!