Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40. 000 forintért melyik...

40. 000 forintért melyik telefont ajánljátok?

Figyelt kérdés
(Nem kérek olyan véleményeket, hogy 40.000-ért nem lehet normális telefont venni, és hasonló kaliberűeket).
2015. aug. 12. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp használtat vennék, 40 ezerért már lehet 1-2 éves felső-közép, vagy akár felső kategóriás telefonokat kapni, míg újonnan lassú, 1-2 év múlva használhatatlan telefonokat kapsz.


Amit ajánlok használtan ennyiért:

-Samsung Galaxy S3

-Samsung Galaxy S4 (nehezeben, de találsz)

-HTC One X (Ezt nagyon ajánlom, jó minőségű telefon)

-Sony Xperia Z


Ezek mindegyike egykori felsőkategóriás telefon, a mai napig nagyon jó specifikációkkal.


Ha mégis ragaszkodsz az újhoz, én Motorola Moto E-t vennék.

2015. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De lehet 40-ért normálisat: Lumia 535.
2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak negyvenért jó Androidos telefonok. Motorola, Alcatel-ek közt nézegess.
2015. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1, most tényleg nem kötekedésből, de a HTC One X meg a galaxy S3 újonnan s szar.... A többivel nincs baj.

Én mondjuk Lumia 640-et vennék (igaz egy kicsit többe kerül).

Mondjuk most nekem Galaxy Ace4 van, ez is kijön ennyiből. Nem olyan rossz. (biztos jön valami okos aki elújságolja, hogy szar, én meg hülye..... mert ezt terjesztik róla, de nem igaz. Átlag felhasználónak tökéletes)

2015. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah... Xiaomi Redmi 2-t is nézd meg. Az sem rossz.
2015. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Mire alapozod az állításod, miszerint szar a One X és az S3?

Mindkét telefon a mai napig jó teljesítményt nyújt, és nekem mindkettőhöz volt szerencsém. A mai napig használok egy One X-et munkatelefonnak, igaz, nem gyári, 5.0.2-es gyári Android rendszerrel.

2015. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*5.0.2-es Google-féle, azaz ilyen értelemben gyári oprendszerrel. #6 voltam.
2015. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6. Mindkettő régi telefon, nincs .ár rájuk frissítés stb. Nem beszélve arról, hogy az s3 és a vele egy időben gyártott telefonok a samsung egyik lrgszarabb szériája voltak. Szoftveresen hulladékok.

Ha samsung akkor 2014-15-ös modellen kívül semmit nem szabad venni. Itt is csak középkategória és felfelé.

2015. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!