Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan/honnan tudok új szoftve...

Hogyan/honnan tudok új szoftvert rátenni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Szerettem volna új android rendszert a telefonomra nos az internet tele van vele linkek progik stb. Gondoltam neki vágok, hát nem kellett volna! :( Már nincs rajta semmi és nem tudom honnan vagy hogyan csinálhatnám meg! samsung galaxy mini s5570 olyan egyszerűnek tűnt!Valaki tudna segíteni helyrehozni? Bekapcsol csak nem tölt be mert nincs már rajta semmi! Persze biztonsági mentést nem csináltam! :( Nem vagyok szőke csak szeretek okoskodni de belátom le kéne szoknom róla! Help!!!!!

2015. aug. 13. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Le kell töltened a gyári rendszert, download módba indítani a telefont, és odinnal fel flashelni a gyári rendszert
2015. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!