Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok olcsón Samsung...

Gloria200329 kérdése:

Hol tudok olcsón Samsung Galaxy Note 4 okostelefont venni?

Figyelt kérdés
Árban kb. 100 000 forintra gondoltam. Persze minél olcsóbb annál jobb, viszont kétlem hogy sokkal olcsóbb lenne. 150 felett semmiképp ne legyen. Győr-Moson-Sopron megyében megtalálható boltokat irhattok, ahol ilyen árban lehet venni, de ha rendelni kell, az se lenne probléma(persze megfelelő személytől rendelve)Ha rendelést irtok, légyszi oldalt linkeljetek. Oldalakat csak olyat, ahol nem hamisitványokat adnak.

2015. aug. 13. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
nemtom én 240ért vettem még fél éve, most már neten találsz 140től ajánlatokat, esetleg 160ért. megéri. a note 5öt felejtsd el. esetleg s6edge+ de az 300fölött lesz.
2015. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!