Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pontosan 1350 lejem van,...

Pontosan 1350 lejem van, milyen telefont ajánlanátok ennyiért?

Figyelt kérdés
Akármilyen lehet, használt nem kell.

2015. aug. 13. 20:58
 1/9 anonim válasza:
71%
Én meg majd átváltogatom a pénzedet, mi? Meg ne vegyem helyetted?
2015. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, hogy sajnos itt lakom Erdélyben és nem a gyenge forintotokat használom. Am 94506.93 Ft pontosan.
2015. aug. 13. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne is használd a gyenge magyar oldalt se. Ennyi.
2015. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj velünk erdélyiekkel :( Romániában magyarok, Magyarországon románok vagyunk. Egy értelmes kérdést tettem fel erre az oldalra (amely mellesleg kifogásolhatatlan, évek óta használom), de az első olyan magyar ember már belém is köt. Gratulálok a magyar mentalitásodhoz.
2015. aug. 13. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Lg G3 vagy Samsung g s5
2015. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
100%

"gyenge forint"-hány nullát vágott le az ottani kormány a lejből,négyet?ettől még semmivel nem lett erősebb. [link]

lg g3,xiaomi mi3

2015. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, akkor ne minősítgesd a pénzünket "nem a gyenge forintotokat használom". Ez enyhén szólva leszólás, bár igaz. de senki sem szereti az igazságot így arcba tolva. :)

Nem kell itt politikai mezőbe terelni a dolgokat, amikor telefonról van szó. És jó hogy átváltottad, mert ez egy középkategóriás telefonnak felel meg a számítás alapján. Ne magyarföldről vegyél telefont mert itt jóval magasabb áron vannak beárazva, talán a nagyon magas adó miatt(?).

Nem tudom felétek mennyibe kerül, de pl emag lehet h jobb árakon adja nálatok.

Én nézelődnék webshopokban. :) Lehet h lepontozást ér amit mos fogok írni, de az alcatel okostelóiról jókat hallottam, ez pl a 6plus szintje androidon:

[link]

Sokkal olcsóbb és nem agyon hájpolt masina, tokba teszed, ha szégyelled, hogy alcatel, de megbízható. Samsung is egyre jobban túl van szavazva már... Üdv

2015. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nokia lumia 735 (67-68ezer)

Es meg marad is.

De egyebkent nagyon jo telefon.

2015. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Szerbiában élek, de ettől függetlenül, ha a gyakorikérdések.hu-n teszek fel egy kérdést, ami magyar oldal (és többnyire magyarországi magyarok használják), akkor alap, hogy minden pénzösszeget forintban írok le, nem pedig dinárban. Amúgy meg nem tűnt fel, hogy bárki is lerománozott volna téged itt.
2016. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!