Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom, hogy eredeti,...

Honnan tudhatom, hogy eredeti, vagy klón az iPhone?

Figyelt kérdés

Olvasgattam neten is, hogy például imei szám alapján, de fogalmam sincs hogy hol keressem ezeket. Netről szeretném rendelni, az ára nagyon, gyanúsan alacsony, ezért kérném a segítségetek. SZerintetek ezek közül eredeti valamelyik?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. aug. 13. 21:41
 1/6 anonim válasza:
Az első, az ötödik és a hatodik link 100% eredeti. Ha konyítasz valamennyire az angolhoz, vannak youtubeon videók amik alapján tudsz tájékozódni, mert összehasonlítanak egy kamu és egy eredeti telót :)
2015. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és az utolsó? Őszintén szólva nekem az a legreálisabb, hiszen a leírásban írják, hogy imei check mehet. Vagy így is tudnak trükközni?

Köszönöm a gyors választ!:)

2015. aug. 13. 22:19
 3/6 anonim válasza:
Nem vagyok a téma szakértője, de Apple Store-t csak eredeti iPhone-nal lehet megynyitni. Szóval ha használtat akarsz venni, akkor egyszerű az ellenőrzés. Ha nem tudja megynyitni akkor klón. Hogy IMEI szám alapján hogyan lehet ellenőrizni azt nem tudom.
2015. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lénárd1234 válasza:
Szerintem ne vedd meg el olcsó haverom 129 ezer forintért vett ez gyanús lehet nem is új :D vagy lehet nem tart sokat ez gyanús mert túl olcsónak tünik
2015. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek nagy része használt, gondolom azért olcsóbb mint a bolti ár..
2015. aug. 14. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A 6-osok kamuk, azt írja, hogy Apple iPhone és az oprendszer Android. Az Apple soha nem csinált android-os telefont. Árban meg annyira alacsonyak, hogy nem lehetnek jók...


Az 5-ösök ára nagyjából okés, bár majdnem mind szolgáltató függő, ez sokat ront az értékükön..

2015. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!