Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4, Iphone 5s, Sony Xperia...

Classic Man kérdése:

LG G4, Iphone 5s, Sony Xperia Z3 - Ezek közül szerintetek melyik telefont vegyem meg? Hosszútávra kb 2 évre. És fejtsétek ki hogy miért pont azt választottátok.

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 03:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

LG G4:android 5.1.1, lesznek rá frissítések, nagyon szép képet készít, jó üzemidő, szép kijelző, bővíthetőség, esetleg ha bőr hátlappal veszed akkor nagyon elegáns, sokat tud, és kibírná simán 2 évig.

2. esetben ajánlom az z3, de ha vársz akkor jön nemsokára a z5.Nagyon jó képeket készít, bár szerintem egy kicsit, nagyon kicsit kicsi a kijelző, és a felbontás sem a legjobb, de attól még nagyon jó telefon, és vízálló is.

Iphone 5s:ne vegyél ilyet." mag, csak 8mp, nem hd a kijelző, nem bővíthető, az alkalmazásoknak jó része fizetős, csak menőzni lehet vele hogy mennyi pénzed van, vastag, de az ios nem annyira személyre szabható mint az android, de stabil.De ettől függetlenül nem ajánlom.

2015. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én a g4-et venném. az tetszik a legjobb. ha az 5s helyett a 6 vagy 6 plusz lenne ott akkor azon is elgondolkoznék. az 5s nekem túl kicsi lenne.

az előző válaszoló valószínűleg egy pixelhuszár. a g4-nél nem látod a pixeleket. a sonynál is nagyon nehezen. az iphone-nál is akkor ha jó közelről nézed....az főbb alkalmazások és amik sok embernek kellenek azok ingyenesek. a 8mp-es kamera nem érv hogy ne vedd meg mert nagyon jó képeket készít.

szóval ha a kisebb képernyőt szereted akkor 5s, ha a nagyobbat akkor döntsön a a belső és külső kinézet. igazából egyikkel se nyúlnál mellé.

2015. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Ezek közül G4,de ha van pénzed 5s-re,akkor sokkal jobban járnál egy Nexus 6/Nexus 5 2015-el.
2015. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) hogy segítettetek
2015. aug. 14. 11:14
 5/15 anonim ***** válasza:
csakis iphone5s
2015. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Iphone 5S ?! Most komolyan utolsó? Az mégis mire jó van benne 2 mag, 8mpx kamera,4-es kijelző.Lg meg a Sony simán oda veri, mind kamerában,prociban,hardverben és minden másban.

kérdező csak ugy tudod eldönteni, hogy a kezedbe fogod mind2 vagy mind3 telefont

2015. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem is oda verik a tulajdonságokban az iphonet csak nem fog esetleg olyan előfordulni mint a samsungnál hogy egy pár hónap vagy pedig egy fél év alatt elkezd fagyni meg ilyenek vagy be lassul az lg-n és a sonyn-n be fog egy olyan 2 év után ? mert én sok ideig használnám és ami nekem eddig nagyon tetszik az az lg g4 és néztem videókat hogy melyik gyorsabb az lg és a sony között az lg nyert szóval szerintem annyira nem szar
2015. aug. 14. 14:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Z3, G4.
2015. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az lg g4 a jobb vagy a sony Xperia z3 ? Melyik tud többet ? És kb 2-3 évet bír és nem akad meg ilyenek egy fel ev múlva
2015. aug. 14. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
szinte ugyan azt tudják. vedd azt amelyik jobban tetszik.
2015. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!