Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hányszor jobb az...

Szerintetek hányszor jobb az iPhone IOS az Androidnál?

Figyelt kérdés
Nem az iPhone hardware specifikációira gondolok hanem a szoftverre: FaceTime, iMessage, iCloud, iSight, Family Sharing.

2015. aug. 14. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szorzással tudod kiszámolni, úgy kapod meg hogy hányszorosa.
2015. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bp1985 ***** válasza:
64%
Attól mert valamit máshogy hívnak almáék, az nem jelenti azt, hogy nem egy ezer éves dolog...
2015. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezek buzzword-ok. A marketingesek elneveznek valami trivialis szolgaltatast 'i-service-nek', meg 'retina display'-nek, meg 'force touch'-nak, es a konzumidiotak egymast tapossak, hogy nekik lehessen olyan eloszor.


SEMMIVEL nem jobb az apple, mint a konkurencia, csak olyan papirba meg cukormazba csomagoljak, hogy csorogjon utana a nyalad. Neked csorog is, ahogy nezem.


Facetime: google hangouts. Mindent tud, amit a facetime.

iMessage: detto hangouts, tud SMS-t, MMS-t es sajat uzenetet is kezelni

iCloud: google drive

iSight: most komolyan, egy webkamera attol jobb, mert i-webkameranak hivjak...?

2015. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Az iOS nem fog lefagyni és belassulni, ellenben egy androiddal. :)
2015. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szántóvető ***** válasza:
20%

hányszor akarsz még flamewart kirobbantani?amikor pedig valamelyik válaszoló érvekkel vág vissza csöndben maradsz,majd másnap kiírod újra a kérdést.

[link]

2015. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bp1985 ***** válasza:
4%
Az ios is lefagy, csak nem ismeritek el...
2015. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ebbol az 50 pontbol egyik sem egetrengeto problema es a fele meg hulyeseg is. 😂😂 Szerintem az IOS mindegyiknel jobb, sosem fog lefagyni, belassulni, mint egy szr android. 😅
2015. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Hmm had gondolkozzak, semmivel nem jobb az IOS A droidnál. Nexus 5, Nexus 6 és az összes motorola felveszi a versenyt az Ios-sal stabilitásban. Régen nekem is iphone-om volt, de eladtam és vettem egy csúcsdroidot és sosem volt bajom a droiddal. Most is van még egy Apple ipad air-em de ezt is készülök leváltani egy Z4 tablet mert elég sz.r.
2015. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#3 Facetime: google hangouts. Mindent tud, amit a facetime.


En is azt hittem hogy a hangout jo a facetime helyett. En hasznaltam eggig gyakran a facetime-ot, es valamelyik nap egy haver kerdi tolem hogy mi az. Mondom neki videotelefon. Erre azt mondja nekem, ja, az olyan mint a hangout. Kivancsi is lettem, feltettem a samsung tablettamra (android) a hangoutot, hat 10 percig kinlodtam amig a havert fel tudtam hivni, de utana meg egyszer mar nem sikerult.


Ki is derult hogy mi a hiba:

- az androidban a hangout buddy-list-en alapul, tehat fel kell venni listara, satobbi.

- a hangout be kell legyen jelentkezve a google-nel, ami nem mindig megy rendesen.


- IOS Facetime-nal egesz mas a helyzet, nem kell semmifele buddy listara felvenni senkit, az apple-nel az szerveren megvan hogy az en mobil szamom 0660123456-hoz a mihaly kukac icloud pont kom az asszocialt facetime hivoszam, tehat en senkit soha nem kell felvegyek buddy-nak ha facetime-on fel akarom hivni. Sot: ha felhivtam iPhone-rol es a havernek iPhone-ja van akkor nalam aktivalodik a Facetime gomb, mert ugy adja le nekem az icloud szerver automatikusan.


Nem tudom megertettek-e ezt az elmefuttatast, akinek nem volt iphone-ja es nem nezett utana hogya mukodik az apple-id es az iclod lehet nehez lesz egy picit.

2015. aug. 14. 11:04
 10/15 A kérdező kommentje:

#5 szantoveto


Nem akarok en semmit kirobbantani, de mar hetek ota furdal a kivancsisag hogy ki mennyit tud itt az apple-id/icloud szerverek mukodesi elverol es hogy ez miert es hogyan teszi olyanna az iphone-t amilyen.

Sajnalattal tapasztaltam hogy egyetlen android felhasznalo sem tud az apple-id-rol, sem a mukodesi elverol. Ezert is jon sok kommentben hogy ilyen olyan android funkciok ugyanazok mint az ios-nel. Pedig egyaltalan nem. Komoly szoftver arhitektura ismeret kell rajonni mi a kulonbseg.

2015. aug. 14. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!