Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek olyankor, hogyha a...

Szetya97 kérdése:

Mit tegyek olyankor, hogyha a tabletem semmire se reagál? Próbtam resetelni, de akkor se. Hogy kapcsoljam be?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tabletrol van szo?
2015. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vedd ki az akksit 1 percre és utána próbáld meg.

Ez egy elég általános megoldás, és megvallom őszintén, hogy nem is bízok a sikerben, de van amikor segít.

Viszont egy ilyen leírásból valószínűleg senki nem mond jobbat. Milyen kütyü? Mit csinált amikor utoljára ment? Azóta mennyi idő telt el és mi történt vele?

Ez lehet szoftveres baj is, de a technika is megadhatta magát. banális példaként túlmelegedett.

Talán még azt próbáld meg, hogy töltőről indul-e.

2015. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Prestigio multipad 2


És az aksit nem lehet kiszedni..

2015. aug. 14. 13:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap töltőn volt utoljára, azóta nem kapcsol be
2015. aug. 14. 14:01
 5/6 Szuprics Attila válasza:
-Várj vele és töltő, reagálnia kell!DE nekem már indult "alvó", myaudió úgy hogy laptopra tettem süketen, w7 felkeltette!
2015. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rá kötöttem gépre, de se a gép se a tablet nem reagál :/
2015. aug. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!