Ez nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy Sony Xperia Z1 telefonom,és be ázott próbáltam fújni,napra kitenni de semmi nem történt utánna megpróbáltam hajszárítóval kifújni rá 5 percre elkezdett a felső lámpa pirosan aztán fehéren villágítani később pedig be is kapcsolt de pislákolt a képe NAGYON azóta nem kapcsol be vagy nagyon sötét a képe (azért ázott be mert véletlen nem csuktam be az egyik fedőjét) nem sokára elviszük szervízbe de félek nem tudom mire számítsak akinek volt már hasonló le írná mire számítsak előre is köszönöm!

2015. aug. 14. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is beázott. Pedig nekem minden be volt csukva. 2 és fél hete történt a dolog. Megtörtént az eset és nem akarta érzékelni a sim kártyát majd ki be kapcsolt. Hajszárítóval óvatosan szárigattam egyből és azóta müködik. Remélem nem lesz baja később se. Beázás után nem szabad bekapcsolni, töltőre tenni.Napra tilos kitenni. Hajszárítóval se szabad max óvatosan. Ki kellene venni az aksit de mivel nem lehet ezért ki kell nyitogatni az ajtókat és rizsbe belerakni egy pár napra. Én nem próbáltam még ezt de mindehol azt írták. Viszont ha nem csuktad be az ajtót akkor úgy érzem, hogy rendesen teli mehetet vízzel és az nem tesz jót neki.
2015. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és a fújás sem volt jó ötlet mert azzal csak beljebb terelted a vizet.
2015. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!