Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az idei gyalázat a...

Mi ez az idei gyalázat a zászlóshajó telefonoknál?

Figyelt kérdés

Hibák:

1. Iphone: Hát na hagyjuk.

2. Galaxy s6/s6 edge: Kevés RAM, szar akkumulátor ami nem cserélhető. A bővíthetőséget legalább értem, hogy miért nem de a 2600mAh aksit nem tudom hova tenni.

3. Galaxy s6 edge+/note5: Nem készült 128 GB-s változat, a RAM memórián legalább javítottak.

4. Lg g4 picikét alul marad egy más zászlóshajóval szemben.

5. Sony z4/z3+: na ez a nevetségesség netovábbja, túlmelegszik és semmi újítás, egy szar.

6. HTC: lassan csődbe megy a cég.


Kérdem én mi ez az idei felhozatal ?


2015. aug. 14. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a Nap elég meleg?
2015. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szirty ***** válasza:

"szar akkumulátor"


Nem az akku szar, hanem a fogyasztás nagy ("nem a zsemle kicsi, a pofátok túl nagy").


"de a 2600mAh aksit nem tudom hova tenni."


Azt tudnád hova tenni ha 55 Ah (55000 mAh) lenne de 18 kiló?

2015. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 128GB hiánya nem gond, HTC meg már négy éve "megy csődbe". :D

Ha így nézed, soha nem lesz tökéletes telefon.

2015. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az S6-nak már jó az üzemideje, az iPhone 6 is nagyon jó, s6 edge+ az nekem annyira nem jön be, a G4 az egyik, ha nem a legjobb csúcskészülék, Z3+ az nem fejlődött, HTC meg a legjobb telefon gyártó a felső kategóriában.


S6: szerintem jó készülék, de van pár baja, konkrétan csak 3, ezek közül az egyik javítható: az egyik hogy nem bővíthető, ami kár, nem cseppálló, ami szintén visszalépés. A másik az üzem idő, amit már javították, már hozzá az S5 szintjét. De ennyi. A kamerája lenyűgöző, a kijelző páratlan (amoled), az anyaghasználatát sem érheti már kritika. Vannak benne hasznos funkciók és ma már az kell, hogy el lehessen adni. A RAM használat nem valami jó, de ez javítható, mint az üzem idő.


iPhone 6: szerintem ez egy nagyon jó telefon (szintén) és abszolút nem értem miért írtad hogy na hagyjuk. Azért mert nem 8 magos, nincs benne 4gb ram és nincs 20 mpx-es kamerája? Így van ezek nincsenek, de hozza azt a szintet minden téren, amit a konkurencia. Sőt, egyeseken (Z2/Z3, S5) még túl is tesz rajta, ezt szerintem nem kell magyarázni.


G4: ugyancsak szuper telefon. Először is az anyag használata megosztó, szerintem giccses, de mások szerint a bőr nagyon is jó rajta. A kijelző mérete és a készülékház aránya páratlan, így nem tűnik olyan nagynak az 5,5 col, nem úgy mint az iPhone 6 plusnál. A kamerája ugyancsak fantasztikus, a fókusz villámgyors, a rendszer sebessége is bőven kielégítő. És a funkciók is hasznosak benne, nem úgy, mint pl. egy pulzusmérő.


Z3+: ez a telefon nem fejlődött sokat. Más lett benne az SoC, a kamera egy árnyalattal jobb lett, de ennyi. Talán ezért is ez a neve, mert csak egy facelift, semmi lényegeset nem változtattak rajta. De ott van helyette a C5 ultra vagy M5, amik szerintem jobbak, mint ez a csúcsmobil. Főleg az M5.


HTC One M9: ez a személyes kedvencem, ezért is választottam ezt. Pont annyit változott, amellyit kellett. Elvégre ami jól néz ki még mindig, azon miért változtassanak? A melegedés ügye fel van fújva, pont annyira melegszik mint az elődök, nem jobban. A kamerát javították, mostmár az is nagyon jó képeket csinál. A hangszóró nagyon jók, nincs konkurenciája ezen a téren. A szoftveres felülete pedig kiváló, ugyan azt nyújtja, mint egy stock android, mégis szebben néz ki, több a funkció. Akik megvásárolták, teljesen elégedettek (köztük én is).


Most röviden ennyi.

2015. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az iPhone eddig is túl volt árazva, ezen nincs mit csodálkozni. Például az, hogy a 6 Plus meghajlik a farzsebben, és úgy is marad, bosszantó ugyan esztétikailag, de legalább használható marad, más telefon már roppanna, és annyi neki.

Na és hogyhogy Galaxy S6/S6 Edge ramja kevés??? B#szki 3 GB van benne, ez szinte a csúcs egy telefonban! Szinte csak, mivel ennél több csak a 4 GB, ami a tényleges csúcs, de az k#rva ritka, csak max. 3 típus van, ami ezt tudja!

A Sonyval kapcsolatban annyit, hogy természetesen Lollipop van rajta, és még bőven fogja kapni a frissítéseket, hiszen most nemrég jelent meg, vadiúj típus, és hardveresen is egész szuper! Bár meglepő újdonság tényleg nincs rajta, de összességében egész jó konstrukció a felső kategóriában! Az, hogy nagyon melegszik, nem csak kimondottan rá jellemző, ez ugyanis a 810-es Snapdragon tipikus hibája!

A HTC-t meg nem értem, közel sincs a csőd szélén a márka!

Az LG G4-et is jobban kifejthetnéd, milyen zászlóshajóval szemben marad alul? Más márkánál ebben a kategóriában tényleg gyorsabb procik vannak, de márkán belül egész jó!

2015. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
drága kérdező, neked nem mind1? úgysem veszed meg egyiket sem, és eddig sem volt sose csúcstelód. ha lenne, akkor tudnád, hogy mik a határaid, és rájönnél, hogy valójában ha a tiéd tudna fele ennyit, mint ezek, már örömödben ugrándoznál...
2015. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég furcsa is lenne ha megcsinálnák a tökéletes telefont. A többi mind tönkre menne.
2015. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát van rá félretett pénzem, de nem fogom elkölteni hibás, selejtes telefonokra. Persze veszel 220 ezerért egy sony z3+-t ami egy átlag embernek nem kevés pénz, és túlmelegszik a telefon, meg ilyesmi.. gyártónak nem nagy dolog mert dobnak ki fél évre rá másik gyönyörűséget, de egy átlag emberként önerőből olyan telefont vennék ami nem megy tönkre fél év alatt.


Amúgy nekem ami elvárás lenne:

-Legyen elegendő RAM, pl galaxy s6 esetén ne 400-500 MB legyen szabad.

-Legyen elegendő tárhely.

-Ne melegedjen túl.

-Legyen egy normális kijelzője, normális üzemidővel.

2015. aug. 15. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van az M5-tel. Igaz, ez középkategóriás de nagyon tisztességesnek ígérkezik? Vagy ott az M9, Nexus 6, üzem időben Z3 az egyik, ha nem a legjobb. Én várnék októberig és megnézném mi a felhozatal. Sajnos Note 5 nem lesz, pedig arra lecserélném az M9-et mert szerintem nagyon jó lesz, jó lett.
2015. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És a Galaxy Note Edge? Az egyik, ha nem a legjobb!
2015. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!