Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudna segíteni a mobilomon?...

Ki tudna segíteni a mobilomon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hát ez egy kínai telefon amit rendeltünk és annyi a baja hogy néha az érintőképernyője nem érzékel jól (akkor is rányom valamire ha épp hozzá se értem vagy épp teljesen máshol érzékeli) de néha meg teljesen jó. És az lenne a kérdésem hogy ezzel lehet valamit kezdeni?

Előre is köszönöm!


2015. aug. 14. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a telefon típusa: Inew v7
2015. aug. 14. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:
garit legalább adtak?
2015. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs, annyi volt hogy a telefon megérkezését követően 1 hónapig lehetett visszaküldeni ha hibás de mivel karácsonyra kaptam és már otthon volt egy pár hete amikor megkaptam és nem jöttünk rá időben a hibára:/
2015. aug. 14. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezert nem kene sufni helyekről rendelni. Mas megoldas nincs vidd el egy szervizbe, nem tom, h hol laksz igy nem tok szervizet mondani, es azt se mennyibe kerulne
2015. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is azon gondolkoztam
2015. aug. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!