Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vibert nem lehet letölteni...

A vibert nem lehet letölteni gépre telefon nélkül?

Figyelt kérdés

Volt egy ideig viberem a laptopon és innen beszélgettem, de újra lett telepítve és eltűnt. Hiába teszi fel a kérdést, hogy van-e a telefonomon vagy nincs, nem csinál semmit, mert ugye telefonra küldene kódot, az meg nincs most.

Fontos lenne!:(


2015. aug. 14. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mert kell telfonszám hozzá
2015. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végül átraktam anyum telefonjába, hogy sikerüljön, le is töltöttem, minden oké, erre gépen nem adja be, csak fehér a képernyő :@ HIHETETLEN
2015. aug. 14. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
HIHETETLEN !!! Telóra küldi. Nem lehet érteni?
2015. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi bajod van?!

Aktiváltam, de nem adja be az ablakot...

2015. aug. 15. 09:14
 5/11 anonim válasza:

#3. válaszoló:

Simán fel lehet rakni gépre csak annyi hogy a biztonsági vagy visszaigazoló kódot telefonra küldi és azt nem telefonra hanem gépre kell beírni, és ezt a kérdező meg is csinálta csak az alkalmazás nem indul el neki.


Kedves Kérdező!

Próbáltad már újra telepíteni a Vibert és azután megint megpróbálni?

Nekem az bevált! :)

2015. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam.. úgy is fehér az ablak. Viszont, ma hívtak, és feltudtam venni, lerakni már nem, mert ugye semmit nem ad be...
2015. aug. 19. 10:37
 7/11 anonim válasza:

Nekem tökéletesen működött, de 3. napja csak a fehér ablak látható, bármit csinálok, eltávolítom, újra telepítem, hiába. Tuti, hogy a viberrel van valami gond, ilyen már volt pár hónappal ezelőtt is és "magától" helyrejött (nyilván dolgoznak a hibán.

Sajnos a vibernél a frissítés automatikusan történik, azóta fehér az ablak, szerintem nem lehet mit tenni.. Ugyanezt a hibát sokan már leírták itt a gyakorikérdések.hu-n.

Én is számtalanszor próbáltam a progi eltávolítása után a gépemen tárolt régi verziót (viber_5.0.1.42.exe , nálam 42 497 KB) feltenni, egy darabig működött, de azonnal elkezdett frissíteni automatikusan és hiába lőttem ki, a gép újraindítása után a frissítés azonnal megtörtént és már csak az üres ablakkeret látszik...


Ha sikerülne a régi verziót felraknod és ha elkezdene frissíteni, az x-szel azonnal kilövöd, legalább a kódot be tudnád írni és talán még egy-egy üzenetet is tudnál küldeni-fogadni, ez előbbre jutás lenne, amennyiben kivárod, hogy egy újraindítás után is helyreálljon a program. Remélem dolgoznak a hibán és ez hamar bekövetkezik, de ki tudja...!?


Azért, mert fehér az ablak, mindent tárol a géped a rendszerben és ha később normálisra fordul a helyzet, látható is lesz!


Gondolom, azt tudod, hogy ha anyukád telefonszámán regisztráltál, természetesen az ő telefonjára megy a kód, az ő címjegyzéke tárolódik, nem a Tied (és ha fennhagyod a telefonján az appot, akkor azon minden megjelenik!?

2015. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A saját telefonszámommal regisztráltam, átraktam a SIM kártyámat a telefonjába. :)

Azóta már le is lett törölve telefonról a viber. Gépen nem javult meg. Telefonom még mindig nincs, mert a k.r*a Sony nem hajlandó végre visszaküldeni.....

Viber nélkül élem napjaimat:D

2015. aug. 28. 10:05
 9/11 anonim válasza:
Sajnos én is ugyanígy jártam, még azóta se állt vissza, fehér az ablak, ha a régit ismét újra telepítem, csak addig működik hibátlanul, amíg le nem áll a gép (alvó állapot, hibernálás, újraindítás), utána jön vissza a fehérség... Mikor jön már egy javítás?????
2015. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem működik :D
2015. aug. 30. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!