Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen autós töltőt vegyek?

Milyen autós töltőt vegyek?

Figyelt kérdés

Szivargyújtőn keresztül szeretném tölteni a telefonomat, amit közben navigációra használok. A kérdés az, hogy milyet vegyek? 1000mAh-es elég? Láttam 2100-at is, csak kicsit drágábban.

Ilyen láttam a Media Marktban 1400-ért.

[link]

Szerintetek?

Ebay sajnos nem játszik, mert a jövőhéten már kellene.



2015. aug. 14. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Minnél magasabb mAh-s annál gyorsabban tölti fel. Egyébként én random meg vettem a legolcsóbbat az auchanban, azóta is azt használom
2015. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

meg kell nézni a szivargyújtó mennyit tud adni max,felesleges 2100mAh-s ha a gyújtó max 1000mAh-t tud pl.

na meg annyi amúgy is max tablet vesz fel,teló nem vesz fel többet mint a gyári töltőjének a tudása.

2015. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt is találsz.

[link]

2015. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tölti gyorsabban akár milyen magas az Amper. Csak annyit vesz fel amannyit gyárilag tud.
2015. aug. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, de ha tegyük fel a telefon gyárilag tud 2500mAh-s, akkor nem mindegy hogy 2100mAh-s a töltő vagy 1000mAh-s
2015. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A telefon egy Lumia 920 lenne, amihez egy AC-16E típusú töltőt adtak, ami 1000mAh-t ad le, így gondolom nekem felesleges venni nagyobbat, ugye?

Ez a Media Marktos szerintetek jó választás?

2015. aug. 15. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van. Felesleges. Mint mondtam. Mindegy.
2015. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

Összehordtok sok zöldséget.

A töltő adapter képességeit nem mAh-ban mérik. mAh-ban (avagy Ah-ban) az akkumulátorok kapacitását mérik!


A töltő adapterek lényeges tulajdonsága a teljesítménye (és a feszültsége, de mivel itt USB-s ről van szó az adott) illetve hogy mekkora árammal lehet terhelni. Ezt mA-ben mérik.


"meg kell nézni a szivargyújtó mennyit tud adni max,felesleges 2100mAh-s ha a gyújtó max 1000mAh-t tud pl."


A szivargyújtó csatlakozó simán kitol 10-20A áramot (ami tízezer-húszezer mA) :-)


Szóval olyan szivargyújtós adaptert vegyél, amelyik akkora vagy nagyobb árammal terhelhető, mint a készülék gyári hálózati adaptere!

2015. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!