Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy (s4) Tényleg...

Renji7575 kérdése:

Samsung galaxy (s4) Tényleg két naponta KELL tölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. eddig 2-3 embertöl hallottam hogy a mostani samsung galaxy okostelefonokat kétnaponta kell tölteni mert egyszerűen olyan az akkumulátor jellege.

De persze legalább ennyi ember meg is cáfolja nekem az előbbi kérdést. És a leírásban én ilyet nem igazán olvastam. Akkor most hogy is van ez?



2015. aug. 15. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell tölteni, ha lemerül bizonyos szint alá. Hogy hány naponta, az függ attól, ki mennyire használja.
2015. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy mennyit használod egy nap, miket futtatsz rajta. Egyébként igen, ha naponta, facebookozol, játszol picit, telefonálsz 20-30 percet, valószínűleg, 1-2 naponta kell tölteni. Akkumulátort igényel a processzor, a GPU mag, a memória, és még sok egyéb alkatrész, amihez bizony kevés az akkumulátor. Nem az akkumulátor jellege ilyen, hanem egyszerűen nem sikerült fejleszteni olyat, ami képes lenne kiszolgálni ezeket hosszabb ideig.
2015. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző választ kiegészítve, a régebbi telefonok, gondolok itt a nyomkodósra, azoknak nem volt ekkora rendszerigényük, de ugyan ekkora akkumulátorral működnek/működtek. A mai érintőkijelzősöknek már nem elég ez. :)
2015. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.. megnyugodtam hogy nem árt neki az hogy tovább kitart a kezemben mint két nap ha úgy van. Igazábol elég változatosan van használatban:)
2015. aug. 21. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyre figyelj, ne merítsd le teljesen.
2015. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!