Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy HTC Desire...

Nemrég vettem egy HTC Desire 310-es okostelefont és meg szeretném rootolni, milyen programot tudtok hozá ajánlani?

Figyelt kérdés
És ha megrootoltam akkor majd lehet benne áthelyezni az sd kártyára játékokat meg stb. mert most nincs benne olyan opció és mégegy kérdés,hogyha meg szeretnem rootolni történhet a telefonommal valami gond,baj és nem tudom miért de a telefonomat nem akarja felismerni a gépem és ha nem ismeri fel akkor nem tudok se képeket feltenni a gépre és még meg se tudom rootolni,leírná nekem valaki az összes kérdésemre a válaszokat alaposan?
2015. aug. 15. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
HTC-ét macerás rootolni, BootLoadert kell nyitni stb... szerintem te ne kezdj bele
2015. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké koszi. :)
2015. aug. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!