Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows Phone op...

Android vagy Windows Phone op rendszer lenne nekem jobb? Valaki érveljen már nekem egyik vagy másik melett?! Tudom hogy sok dolog függvénye ez meg a telójé is max 35 ezret szánok rá.

Figyelt kérdés

Szóval most akarok egy okostelót venni de nem tudom mlyen rendszer legyen rajta. Netezni jobban szeretek laptopon de már muszáj lenne néha ha nem vagyok otthon mobilról is.

Amire használnám:

-Böngészés

-Emailek

-Facebook

És inkább WiFi-ről használnám a netet egyenlőre. Ami inkább fontosabb lenne hogy ha kell akkor megbízható legyen ne keljen nekem állandóan különböző dolgokat frissítenem letöltenem stb

(Nem volt még okostelóm és ezért nem értek hozzá)


2015. aug. 15. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen árban csakis WP.
2015. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Windows Phone lenne a jobb, igényeidet tökéletesen kielégítené + két év múlva is normálisan működne.
2015. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!