Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A két telefon közül ti melyike...

A két telefon közül ti melyiket válsztanátok: Huawei ascend mate 7 vagy Samsung galaxy A5? (15/L)

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!

2015. aug. 16. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mate 7 jobb. Én azt venném
2015. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jancski ***** válasza:
Egyértelmű mate 7.de azt vedd figyelembe hogy elég nagy telefon
2015. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mate 7 ezerszer jobb.Tapasztalatból mondom az A5 nagyon túlárazott
2015. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az üzletben már nem volt Mate 7. :/ Most az van,hogy vagy iPhone 6 vagy Samsung Galaxy A5. Szerintetek?
2015. aug. 25. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Iphone 6 mindenképp.Ismerősöm A5-jén egy csomó játék nem indul vagy kilép,akadozik,volt olyan hogy 2 napra lefagyott,nem is gyors és ma használtam az egyik játéknál amiért nem indult hanem megállt a logónál vártam 2 percet aztán megnyomtam a vissza gombot és ezután elsötétült a képernyő próbáltam bekapcsolni de nem reagált semmire és egyszer csak gondolt egyet és visszajött a kép.Kb.1 perc után.Meg eléggé melegszik is.3 hónapos a telefon.Nagyon rossz.Az iphone 6 stabilan fog menni nem lesznek ilyen gondjaid.De jóval drágább is.
2015. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És milyen telefont vennétek,ha rajtatok lenne a sor?

2015. aug. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!