Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt telefont venni?

Megéri használt telefont venni?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Nexus 3 lenne a választás, de bizonytalan vagyok.. Körülbelül mennyi az ára? Mennyire érné meg?

2015. aug. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

az árára keress rá a gúglin..aztán már kézenfekvő a döntés.


megérni semmi nem éri meg. ha kell, akkor megveszed..ha azt nézed mi éri meg, akkor sosem lesz semmid.

2015. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én semmi kép nem vennék. Mi a garancia arra hogy nem szolgáltatónál lett véve részletre és az eladó tartozása miatt 1 hét vagy 1 hónap múlva letiltják a telefont? Még az se hogy független mert apám a vodánál vett s3 minije is független a voda mégis letiltotta számlatartozás miatt, semmilyen kártyával nem működik a telefon, és akárhány szakit kérdezett mind azt mondta hogy ki se lehet ütni a tiltást. Úgyhogy igencsak nagy a rizikó faktor.
2015. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használtan telefont.
2015. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem....ki tudja milyen eltitkolt hibával adják el meg ilyenek.....soha
2016. aug. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!