Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet átnevezni a kezdőké...

Mukami Enikő kérdése:

Hogy lehet átnevezni a kezdőképernyőn az ikonokat?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M4 Aqua telefonom van 5.0 android rendsszerrel, de nem tudok rájönni, hogy kell.

2015. aug. 16. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehetséges, ha letöltesz rá egy launchert (gyorsindítót). Csak elég sz.rok általában... Másképp nem lehetséges. :(
2015. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem szarok általában. Én 2 éve Nova Prime-ot használok, tök jó. Jobb, mint a legtöbb gyári - mondjuk a Sonyé még a legjobb gyári launcher.
2015. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. De hogy? Hülye vagyok én ehhez. xD
2015. aug. 16. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj az ikonokat átnevezni, akkor a Play Áruházból tölts le egy launchert (NOVA Launcher, Apex Launcher, Holo Launcher... bármelyik) utána nyomd meg a Home gombot, és felajánlja, hogy a launcher-t be akarod-e állítani, nyomj az igenre, és utána ha egy ikonra kattintasz, kis ceruza fogja jelezni, hogy megváltoztatható az ikon neve. Kattints a ceruzára, írd át és nyomj OK-t. Kész. :)
2015. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,utolsó!:) És ha a továbbiakban nem lesz szükségem rá csak törölnöm kell, igaz?
2015. aug. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!