Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a HSPAP:15? (részle...

Mit jelent a HSPAP:15? (részletek lent)

Figyelt kérdés
ZTE grand x in telefonomon amikor a mobilnetet használom mindig HSPAP:15 re vált, mivel gyorsabb a 3G-nél (UMTS) de én erről a HSPAP-ról nem hallottam én úgy tudtam hogy ilyenkor amikor használom a mobilnetet akkor HSDPA-ra vagy HSUPA-ra vált... Az lenne a kérdésem hogy a HSPAP az milyen erős? És ez a szám (pl.:HSPAP:15) mit jelent a 15? válaszokat előre is köszi:)

2015. aug. 17. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

"ZTE grand x in telefonomon amikor a mobilnetet használom mindig HSPAP:15 re vált, mivel gyorsabb a 3G-nél (UMTS)"


Légy erős. A HSPA is 3G, UMTS technológiában használt plusz csatornákat ad a R99-hez, és ettől gyorsabb lészen.Tudom ez neked kínai, de ez az igazság. Az összes HSDPA, HSUPA, HSPA mind mind a 3G ( UMTS vagy ha jobban tetszik WCDMA ) része. Pont.


"de én erről a HSPAP-ról nem hallottam én úgy tudtam hogy ilyenkor amikor használom a mobilnetet akkor HSDPA-ra vagy HSUPA-ra vált..."


Ja. Marketing HSPA +. A P plusz rövidítése lenne. Ha tippelnem kellene akkor a 15 azt jelentené, hogy 15 kódot használ a telefon. Hűha! 15 kód a spreeading code tree-n! Az már döfi mi?


---- ez a rész a fontos a válaszból, ezt érted meg-----


Ne is törődj mit ír ki a telefonod, neked ez a fontos:

21.5 Mbit letöltés és 5.76 feltöltés Mbps = ennyit tuda te telefonod csutkagázon.


---- ez a rész volt fontos a válaszból, ezt érted meg-


Azért tud ennyi mert a telefonod kategóriája a 3GPP szerint olyan transzport block és mindenféle modulációs eljárás kombinációkat tud amelyek a fenti sebességeket képes teljesíteni ( ha éppen a cella is képes rá, amin éppen kempelsz).


Nem is olyan rossz. Egy zöldkézre szerintem mindenképpen elég a DL / UL irány.Muhahaha.

2015. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!