Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj lehet majd az akksival?

TheMatthew06 kérdése:

Baj lehet majd az akksival?

Figyelt kérdés
iPhone 5s-ről van szó. Tegnap vettük a Telenornál, feltettem a töltőre, 16 órás kisütésre. Hozzá sem értem, először csak az elem volt, majd írja a "Helló" Szöveget, lehet, hogy nem lesz rendesen feltöltve és rossz lesz az akksi?

2015. aug. 17. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a régi akkumulátorokat kellet kisütni a mostaniaknak még árt is ha ezt csinálod vele. Régen NiMh akkuk voltak most Li-ion akkuk vannak amiknek az a jó ha ha nem meríted le teljesen legalább 5-15%-nál már rádugod a töltőre. Hát lehet hogy baja lesz.
2015. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen volt 16 órán át töltőn hagyni, de semmi bajt nem okoz. Pont olyan lesz mintha nem bűvészkedtél volna ezzel, amúgy feleslegesen.
2015. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm már több mint tíz éve nem kell vele bohóckodni,mégis minden nap megkérdezi valaki...
2015. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Érdekes, nekem kb 3 hónapja mondta egy szervizes, hogy nem árt még mindig "kisütni". Enyémnek nem ártott, az üzemideje nagyon jó. Nem kell aggódni, rendben lesz az.
2015. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont az ilyenek miatt írtam ki ezt a kérdést. Ha tudnád hányszor linkeltem már...

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Egyébként a kisütés az pont a merítést jelenti, nem a töltést. Formázásnak hívták ezt nagyon régen, de már régóta nincs ilyen.

2015. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt aszervizest meg aki ezt reklámozza ki kell rúgni,mert nem ért hozzá...
2015. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 11:26

Azok általában nem szervizesek csak bábok akik átveszik a telefont és aztán becsomagolják majd elpostázzák a szervizbe. Megtanítottak nekik valami sablonszöveget amit el kell mormolniuk az ügyfélnek és ennyi.

Egyszer megkérdeztem egy "szervizest", hogy miért mondják ezt a 24 órás feltöltést az ügyfélnek amikor ez úgy baromság ahogy van.

Az volt a válasz, hogy azért, mert így a 72 órás csere időből elmegy 24 óra ezzel. Vagyis kisebb az esély, hogy 3 munkanapon belül talál valami hibát a vásárló. Jó mi?

2015. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!