Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lessz kapható Magyarorsz...

Mikor lessz kapható Magyarországon a Sony Xperia M5?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki valami konkrétumot a készülékkel kapcsolatban.

Szinte az összes olyan oldalt ahol említést tettek a telefonról megnéztem.

De sehol sem mondtak biztos/fix árat és dátumot.

Már Augusztus eleje óta nézem az oldalakat és várom, hogy végre kapható legyen.

De mindenhol csak annyit írnak,hogy Augusztus közepén jön ki, és, hogy kb 100-120k lesz.

De azért már Augusztus közepe elmúlt...

Szerintetek mikortól lesz kapható pl:. Média Markt-ban?

És kb mennyiért?

Nagyon szeretném még iskolakezdés elött beszerezni..



2015. aug. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Suli előtt biztos nem lesz ebben az országban.
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Erdekelne a valaszod válasza:
Elvileg drágább lesz, egy picivel, mint a C5 Ultra, ami 400 euroért lesz megvehető, és azt olvasgattam, hogy az M5 egy picit drágább lesz mint a C5 Ultra
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még valaki?
2015. aug. 23. 19:04
 4/4 anonim válasza:
Srácok! Azt szeretném megkérdezni, mert már ezer helyen érdeklődtem és fogalmam sincs, hogy miért ennyivel olcsóbb az M5 és miért mondják rá hogy középkategóriás, amikor szinte mindenben jobb a Z3+nál, gyorsabb proci, jobb elő és hátlapi kamera, vagy ugyanannyira jó, mint pl a RAM, stb...
2015. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!