Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei, Navon, Microsoft,...

Huawei, Navon, Microsoft, Allview Márkák okostelefonban nektek mondanak valamit?

Figyelt kérdés
Mert a klasszik márkák Asus Lenovo Samsung stb már ismertek és azért tudom hogy jók de ezeket nem tudom hova tenni hogy melyik kategóriába tartoznak?! Hogy vannak e olyan jók mint például az asus vagy egy gyengébb alkatel kategória?
2015. aug. 17. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Huawei az egyik legnagyobb kínai gyártó, ők nagyon kinőtték magukat, már abszolút nem csak a kínai gagyi fronton nyomulnak.


Microsoft a Nokia mobiltelefonos részlegét vette meg, a windows8-as Nokia Lumiák mennek most Microsoft márkanév alatt.


Navon: magyar cég, gyakorlatilag nem gyártanak telefont tudtommal, hanem kínai gyártók katalógusaiból legózzák össze a cuccokat, és árulják saját márkanév alatt



Az Allview nekem is ismeretlen :)

2015. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Furcsa hogy a Lenovo-t ismered de a Huawei-t nem,mivel a Huawei-nek nagyobb a telefonpiaca mint a Lenovo-nak,és szerintem 2013 óta nagyon is minőségi telefonokat gyártanak,és a Samsungot lekörözik :)

A többit leírta az első,ezt csak személyes véleményként írtam,és az Allview-ról én se hallottam

2015. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 keeecskeee válasza:
Szia :)) szerintem az Allview eri meg jobban:3 olcso, nagy, nagyon jo a kameraja es szivos is az eleganciarol nem is beszelve :D nekem is olyan telom van Huawei pedig a baratnomnek van es fos :\ nagyon akadozik es keves cuccot enged letolteni a Nvonrol nincs mit mondanom de helyedben microsoftot nem vennek :))
2016. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!