Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-ot megéri megvenni?

IPhone 6-ot megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Mivel új iPhone 6-ra nincs pénzem, ezért használtan kezdtem el nézelődni és találtam is egy hirdetést, amiben az eladó 150 ezer forintért árulta a 64gb-os verziót nem függetlenül, de viszont a szolgáltató pont jó nekem. Azt írta megvan a számla, garancia levél, és bontatlan zsír új készülék, és kipostázza. Szerintetek megérné megvenni tőle, vagy ez valami átverés?

Illetve ha a postás kihozza, akkor hogy bizonyosodjak meg róla, hogy az van-e a csomagban, ha a postás elhúzza a csíkot?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 18. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy bevállalod-e?
2015. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak szemelyes atvetellel vegyel... mert igy 99% h atfognak bszni
2015. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

KIPOSTÁZZA-??? WTF na innentől nem érdemes vele foglalkozni. Használt iphone KIZÁRÓLAG személyesen, olyan emberrel menj, akinek iylen telefonja van és ért is hozzá nem csak szelfizik vele, mert ő ismeri fel a gagyit, ő mondja meg pár másodperc alatt h lopott-e v sem.

NE VEDD MEG. Mi az hogy ha a postás már elhúz?.... A postásnak semmi köze a csomaghoz, nem vághatod a fejéhez ha egy csomag tésztát kapsz a telefon helyett. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES TALÁLKOZÓ UTÁN SZABAD MEGVENNI. Ez nem 2 forint. És nem kell naivnak lenni.

2015. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!