Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook hirtelen lezátolta a...

Ruszi0412 kérdése:

Facebook hirtelen lezátolta a profilom. Meddig tart az igazolvány felülvizsgálata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délelőtt (2015.08.18.) a facebook hirtelen ledobott és biztonsági okokból zárolt és személyigazolvánnyal szeretné, ha azonosítanám magam. Történt valakivel hasonló? Mennyi ideig tart az elbírálás? Mi a teendő ilyenkor, mert új profilt nem szeretnék.

2015. aug. 18. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell igazi,keress rgy kamut neten es talard ki rola kepet meg hologramot.
2015. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert te egy fontos ember vagy.
2015. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már küldtem nekik dolgot, amiről rájöhetnek, hogy semmi visszaélés nem történt. Engem az érdekel, hogy mennyi ideig tart még ezt megnézik. Olvastam, hogy korábban volt hasonló eset, akkor központi hiba volt és ott estére megjavult minden.Ez érdekel engem, hogy én vagyok az egyedüli ilyen és meddig kell várni még újra használhatom a fiókomat?
2015. aug. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!