Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy olyan kevésne...

Lehetséges, hogy olyan kevésnek bizonyul a telefon tárterülete, hogy nem bírok szoftvert frissíteni?

Figyelt kérdés

Vettem egy Sony Xperia M4 Aquát kb. két hete. 8 GB belső tárhellyel rendelkezik a telefon. Nem szeretném részletezni, hogy mik vannak rajta alapból, aki ért hozzá, az úgyis tudja. Lényeg, hogy jött egy új frissítés, és az Istenért sem tudok felszabadítani neki elég helyet. Jelenleg 495 MB szabad helyem van. Mikor számítógépes szoftveren keresztül szerettem volna frissíteni (ahogy azt tettem a Lumiám esetében is, mivel arra sem fért rá a frissítés, bár az nagyobb is volt), ebből csak 300 MB-ot érzékelt. Mitévő legyek? Van a telefonban egy 16 GB-os SD kártya (amire már mindent átpakoltam, amit csak tudtam), de tudtommal csak rootolással lehet elintézni, hogy arra mentsen, a garanciát pedig nem szeretném eldobni magamtól, pláne, hogy lehet, hogy nem is sikerül rootolni és tönkremegy a készülék.

Ne haragudjatok, ha nincs logikai sorrend a szövegben. Egyszer átfutottam, de annyira felidegesít az egész, hogy örülök, hogy a megírásának a végére értem.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, remélem, valaki tud majd segíteni!



2015. aug. 18. 23:45
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én is pár hete vettem ugyanilyen telefont és napokig szenvedtem mert nekem is azt írta nincs elég hely. Próbáld ki az alkalmazások gyorstárát kitörölni(ahol nincsenek fontos dolgok) mert az is rengeteg helyet foglal, és nekem csak ez segített.:)
2015. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, elso sorban n er a 16gigas kartya, a masik h a telefon (8giga) memoriajara telepiti, szoval max ujrahuzod atelefot gyari beallitasoknal
2015. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!