Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 compact kijelző...

Sony Xperia Z1 compact kijelző érintést érzékel miközben nem érek hozzá, mi lehet a baja? Videó mellékelve.

Figyelt kérdés

Elég érdekes jelenséget produkál a telóm. A képernyőn egy vonalban úgy érzékeli mintha folyamatosan, gyorsan hozzáérne valami, miközben nem csinálok semmit a telefonnal.


Egyelőre elképzelésem sincs mitől kelt életre a telefonom, de elég zavaróan ugrál a menüben magától, kb semmit nem tudok vele csinálni.

Ha kikapcsolom a képernyőt pár másodpercre, akkor szintén pár másodpercig van hogy üzemel, de mindig újra jelentkezik a gond.


A rendszert vissza állítottam eredeti állapotába, így a szoftveres hibát kizárnám. Kb 1 éves a készülék, eddig nem volt ilyen gond vele.


Valami ötlet, hogy mi lehet a bibije?


[link]



2015. aug. 19. 00:50
 1/5 zsemle2 válasza:

huhaa basszus :D

mostanában érintkezett vízzel? nekem akkor szokott Ilyet csinálni.

figyelj szerintem töltsd le avast ot (ingyenes) és vizsgáltasd át a víruskeresővel.ha ez sem oldja meg a problémát akkor fogalmam sincs

2015. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, elég esős idők voltak mikor ez történt és a táskában volt ami elázott. Elvileg persze vízálló, és nem tocsogott, inkább csak nyirkosság érte a külsejét.


Olvastam olyan hibáról is, hogy az aksinak rossz a szigetelése és az generálhat elektromos jeleket a kijelzőn, mintha megérinteném.


Azt tudja valaki hol érdemes ragasztót venni a panel vissza ragasztásához, ha esetleg leszedném hogy ránézzek mi baja van?

2015. aug. 27. 13:17
 3/5 anonim válasza:

Szia! Ugyanez sajnos a problémám, csak én már használtan vettem a telefont, előttem nem tudom meddig használták.

Nem akarnám visszavinni, mert amúgy nagyon jó kis teló :(

Neded megoldódott valahogyan?

2016. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, kijelző cserével. Valósznűleg beázás okozza ezt a jelenséget.

Ha neten veszed a kijelzőt akkor 10 alatt megúszod, de kb 3 hét mire megjön.

Vagy elviszed szervizbe, ahol azonnal kicserélik 30ért.

Nekem mindkettőhöz volt már szerencsém, mert amúgy jó kis telefon, de mind két esetben a ragasztás elvált a kerettől és lifeg a fél kijelző.

Szóval ha időd engedi szereld magad.

2016. júl. 26. 13:39
 5/5 anonim válasza:

Köszönöm, hogy visszaírtál! :)

Az enyémmel akkora lett egyik napról a másikra a gond, hogy magától beírta a PIN-kódomat háromszor, letiltatva azt két másodperc alatt... :D

Végül - mivel használtan vettem -, visszavittük, hátha segítenek, és kicserélték nekem :)

2016. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!