Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefonnak számít a Sony...

Misshutcherson kérdése:

Jó telefonnak számít a Sony Xperia E3?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, egy két dolog van,amit szeretnék egy telefontól: -minimum 4"-es kijelző

-szép kijelző

-olcsóbb

-van elölkamerája

-lehet rá tokot venni.

Olyan értelmetlen hozzászólásokat,mint : '12 éves vagy,minek neked telefon!' kérlek mellőzzétek!



2015. jún. 17. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jo egyaltalan
2015. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30ezer korul ott a lumia 535, 5mp-es elolapi kameraval, szelfizhetsz vele vilagba... gyors, nem fog fagyni es akadni se
2015. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Akkor már inkább E4/E4g. Erősebb,olcsóbb, E4 5" kijelző, E4g 4,7" kijelző, nagyobb tárhely,és szebb is.
2015. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem több mint fél éve van meg az E3.Én 14 vagyok.Teljesen kiváló telefon.4.5" kijelző szép,és szerintem pont elég nem kell 'hordozható plazma tévét venni.Ez egy középkategóriás telefon ne várjunk tőle annyit mint egy 100 000 Ft-os telefontól.Árához képest fantasztiku.gyors.jól futnak a JÁTÉKOK.Előlapi kamerája nem a legjobb de megfelel.Tokból rengeteg van.és már csak 30 000 Ft körül van.(nokiát nem szabad venni)Sony!
2015. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért nem szabad venni te nagyon okos? soroljad az érveket :D
2015. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

#5: és miért nem vehet E3-at? :D

Szerintem a Nokiák se szarak,bár bem tzdok nyilatkozni,de ha egyszer ezt kérdezte meg,nyílván nem másikat akar venni.Én is több,mint fél éce használom,és ugyan az a véleményem,mint a #4-es válaszolónak.

Én is 14 vagyok,én is novemberven születtem. ^^

2015. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyen, csak szar :D hiába magyarázzátok meg :D
2015. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szovegertesbol meg megbuktal te is ugylatom :D
2015. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!