Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iphone 4s-t venni?

Érdemes még iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 02:34
 1/6 anonim válasza:
22%
még? azért mert már 6 is van, attól még a 4 ugyanolyan jó marad. Ha tetszik a telefon vedd, ha menőzésre kell ugorj a 6hoz, azzal jobban tarolsz
2015. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Az iPhone 4S az IOS 8-al egy picit belassult, de az IOS9-re igerik hogy kijavitjak es vissza fog gyorsulni az IOS 7-es szintjere.

Nekem is 4S van de lecserelnem 5S-re. 6-osra meg nincs penzem.

2015. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Sőt... IPhone-t sem!
2015. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél, nekem haverom szenved vele, nagyon lassú, hidd el. A Sygic navigácio is le fagyott rajta, holott nekem sima 5-ön tökéletes, szóval nem program hiba. En Nem ajánlom.
2015. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem 4S-em van 5 éve már, semmi baj nincs vele, soha semmi nem volt vele amiért szervízbe kellett volna vinni, a legelső töltőm romlott el, de a második hibátlanul működik azóta is.. lassan már tervezem, hogy lecserélem, de nem azért, mert ne lennék vele megelégedve
2015. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem eri meg mar venni... ez mar az 1628392. ilyen kerdes
2015. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!