Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon hogy tudok...

A telefonomon hogy tudok athelyezni jatekokat programokat?

Figyelt kérdés
Htc Desire 310 okostelefonom van es amikor letoltottem valami programot amivel at lehet helyezni a programokat es jatekokat azt irja ki hogy a telefonon az athelyezen nem szukseges mert az ad kartya megegyezik a lemezzel es nagyon idegesito tud lenni mert szinte semmit nem tudok ratolteni a telefononra mert alig van rajta valami hely es en ezert kerdeztem hogy atlehet-e helyezni mert az sd kartyamon(memoriakartyamon) 8 gb-nyi hely van.Valaki segit nekem kerem?
2015. aug. 19. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá program. Alkalmazáskezelőben át tudod helyezni. Ott ahol le törlöd
2015. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja bocs hogy azt nem irtam de nekem a telomon nincs olyan hogy athelyezez az sd kartyara de enszerintem mar leirtam a teldfonom nem tamogatja az athelyezes az sd kartyara ezt irja ki ha valamilyen programmal at akarok helyezni szoval akkor ez azt jelenti hogy semmihasznara van az sd kartya?
2015. aug. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!