Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
NAVON 502M nevű felhasználó kérdése:

NAVON 5O2M telom vakok menű alkalmazásra tettem. Kísérlet próba, hogy az milyen? Nem tudom eredeti menüre rakni. Csak angol szöveg, hogy melyik menü gomb lett érintve. Nem reagál semmire. Ki-be kapcsolásra sem. Hogy lehetne menüt vissza tenni?

Nagyon szépen megköszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témában: 502M

2015. aug. 19. 17:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi értelme van annak, mikor egy szinkronizált film/sorozat magyar szinkronja alatt megy az eredeti angol vagy valamilyen szöveg?
Life is Strange . Dll hiba? Mi lehet az oka? Nem eredeti,2-t is letöltöttem, mindkettő ezt írta ki: " A program nem indult el, mert MSVCP110. dll hiányzik a számítógépről. " Vedd...
Hol találom meg az eredeti képet, amin nincs szöveg?
Mit csináljak, ha a bszkennelt szöveg ( banki bizonylat) túl halvány? Az eredeti papíron is alig látszódik, de gépen meg szinte semmi ( csak egy bizonyos szögből).
Az eredeti samsung galaxy s3, ami lte támogatással rendelkezik, annak a hátlapján rá van nyomtatva az LTE szöveg?
Adott egy Blu-Ray lejátszó Samsung D5500. Van egy eredeti BR filmem amit nem akar elindítani, azt írja ki, hogy frissítsem a lejátszót ez megtörtént, de még mindig ott a piros...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!