Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG g3 vagy Sony Xperia z ultra?

LG g3 vagy Sony Xperia z ultra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Telefon vasarlas elott allok, es nem tudom eldonteni, hogy melyiket vegyem. Imadom a nagykijelzoket, parameterekkel tisztaban vagyok, hogy g3 erosebb. Igazabol Xperia z-m van. Tokeletesen megvagyok vele elegedve, De mar beerett a cserere,lollipop frissitest meg megkapta, De felek tovabb nem lesz tamogatva.

2015. aug. 19. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

hali.

nekem LG G3 van, de szeretném elcserélni Z Ultrára..

vékony, nagy, és Sony..

egyébként erős gép minden szempontból, és a kamerája is jó..csináltam ilyennel képeket, nem hiányzott a vaku.

nagyon árzékeny a kamerája.


főleg a dokkolós töltés tetszik.

arra vigyázz, hogy ne akard víz alatt használni.


szóval: Z Ultra

2015. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, ezzel csak megerositettel engem, lehet hogy csak a mostani Xperia z-m miatt, De az ultrahoz huz a szivem, 75k Lenne. Most mar biztos vagyok benne hogy o lesz. Alom szep is. Koszonom ment a zold kez.
2015. aug. 19. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a G3-at venném! Mindkettőre van Lollipop, viszont a G3 hardveresen egy kicsivel erősebb, gyorsabb, jobb a kamerája, és nagyobb a tárhelye. És igaz, hogy a Z Ultra 6.4", de azért a G3 se kicsi, 5.5" is már akkora, hogy nehéz használni, 1 kézzel pedig lehetetlen! Vagy ha mindenképp egy ilyesmi hatalmas batár kell, akkor pedig várd meg inkább a Huawei Ascend P8 Max-ot, most már akármikor megjelenhet, és nem csak hardveresen lesz szuper a Lollipop mellett, de ráadásul az eddigi legnagyobb telefon lesz! (6.8")
2015. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!