Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 tipusu...

Istvángsr kérdése:

Samsung galaxy s2 tipusu telefont, hogy tudok függetleníteni? Otthon megoldható?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 02:02
 1/6 anonim válasza:
ha annyi eszed sincs hogy neten utána nézz hanem itt kérdezed akkor te biztos nem tudod függetleníteni
2015. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van annyi eszem képzeld nem egy 10 éves gyagyás vagyok mint te aki normális választ sem tud adni. Persze elég jól ismerhetsz hogy tud mit tudok megcsinálni és mit nem. Ez az oldal ezért jött létre, hogy ha valaki nem tud pontosan valamit akkor itt megkérdezheti és NORMÁLIS ember NORMÁLIS választ írjon.
2015. aug. 21. 12:20
 3/6 anonim válasza:
kb 40-45 másodpercemet vette igénybe úgy hogy végig is olvastam.. na látod ez az idegesítő [link]
2015. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sajnos azt elfelejtettem bele irni hogy nem szeretnem rootolni es mas romot felteni.
2015. aug. 23. 10:37
 5/6 anonim válasza:
esetleg veszel unlock key-t 4.5 ezerért.. de valamit valamiért
2015. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom de nem akarok fizetni. De akkor nincs semmi mas megoldas.:(
2015. aug. 24. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!