Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet telefonon pl. messengert jelszóval védeni?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy program, amivel be tudtam állítani, hogy a messengerbe ne lehessen csak úgy belépni, ha van wifi vagy net. Újratelepítették a telefonom és az eltűnt róla. Nem tudom újra letölteni, mert nem találom. Amiket találtam, azok a képernyőt zárják le, vagy a képeket rejtik el. Valami nagyon egyszerű neve volt. Én app lock ra emlékeztem, de úgy nem találom. Nokia Lumiám van.

Köszi!


2015. aug. 20. 11:10
 1/5 anonim válasza:
Az androidos telefon?
2015. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, windows
2015. aug. 20. 11:41
 3/5 anonim válasza:
Mc security
2015. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: Ez nem elérhető az áruházban.
2015. aug. 30. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen megtaláltam, amit régen használtam. App locker pro. Csak nem ismertem meg, mert az áruházban nem olyan a képe, mint ami utána lesz a csempéje. :)
2015. aug. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!