Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont lehet-lehetne hangszó...

Telefont lehet-lehetne hangszórónak használni?

Figyelt kérdés

Csupán egy ötlet... nincs valakinek hangszórója, rákötöd PC-dre, laptopodra a telefont és valamilyen alkalmazással a gépből jövő hang-teszem azt youtubeon beraksz egy zenét és a telefon lejátssza. Vagy játékközben használja a masinád a telódat hangszórónak.

Jó jöhetnek a kifogások, hogy laptopon van integrált hangszóró stb, de ha elromlik akkor lehetne ez is egy megoldás, mert okostelefonja manapság mindenkinek van és elég praktikus megoldás lenne.

Mi a véleményetek? /kérlek kíméljetek a degradáló kommentektől/



#telefon #okostelefon #hangszóró #telefon hangszóró
2015. aug. 20. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
a mai technikával szerintem ez is megoldható...
2015. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ennek azért nem látom értelmét mert egy telefonnak nincs olyan hangszórója ami normális sávszélességben és normális minőségben tudna sugározni.

ergo zenét hallgatni teló hangszóróján max valami süket tud mert az minden csak nem zene,játéknál még csak csak elmegy de én ilyet ötletet nem támogatnék.

az igénytelenség egyre elterjedtebb az egész világon,nem csoda hogy ma már sok régen jó minőségű márka nem gyárt csak kommersz dolgokat mikor ilyen ötletek támadnak mint ez is.

mindegy az csak szóljon valami a mottó

2015. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de ez mindenképpen csak egy B terv lenne mindenkinek, ha sürgősen kéne hang és csak telója van közelébe meg esetleg usb, vagy Bluetooth (ugye telón)
2015. aug. 20. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Elég jó hangszóróval rendelkező telefonok vannak most a piacon. Amelyekkel nagyon jól lehet zenét hallgatni (pl.: Iphone7-8, Samsung S7-S8 stb.)
2017. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!