Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leszeretném cserélni az...

Leszeretném cserélni az iPhone 4-emet, na de mire?

Figyelt kérdés
Vegyek most egy iPhone 5S-t vagy várjam meg míg kijön a 6S és talán lejjebb megy a sima 6 ára és vegyek 6-ot? Őszintén szólva az 5S jobban tetszik a dizájnja miatt, az még nekem olyan "ájfonos". De megéri még venni 5S-t?

2015. aug. 20. 13:53
 1/8 anonim válasza:
Még jó hogy megéri, ha tetszik az iOS. Nem kell a 6, hogy ha az 5s design tetszik. Ugyanaz a szoftver, 1-1 pici újdonság és ennyi. De mindenképp várj, mert megy lejjebb az áruk. Még kb 2 hét mire kijön az új. Minden új modell után megy lejjebb a korábbiak ára.
2015. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alapvetően nem rossz az 5S, nekem is az van, és szerintem simán jó lenne még 2-3 évig.

azonban megfontolandó a 6 is, ha vársz.


én egy olyan húzásra tippelek, hogy az 5S-t, 5C-t kivezetik, és a 6/6plus-ból pedig meghagyják a 16 gigás változatot, illetve ha okos az apple, akkor követve a samsungot, az új iPhone-nál elhagyják a 16 gigát, és helyére 32 gigás változattal kezdenek.

ha így maradna a dolog, akkor egy 16 gigás iPhone 6 nagy valószínűséggel annyiba fog majd kerülni, mint most egy 16 gigás 5S.

2015. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megeri persze, nyilvan barmelyik 6ossal jobban jarnal hosszutavon, de megeri... bar en a helyedben megvarnam az oszt es csak utana donteneek
2015. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ahogy neztem lesz 6C is, ha mindenigaz :D
2015. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a mostani iPhone 4-emet mennyiért tudnám eladni szerintetek? 32Gb, hátulja megvan törve de a kamera résznél nem, más hibája nincs.
2015. aug. 20. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
haaat olyan 35 korul :D de addig add el amig lesz olyan bolond aki megvegye :D
2015. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire háromig számolok!
2015. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
majdnem vicces volt
2015. aug. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!