Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön ki a win10 mobile...

Mikor jön ki a win10 mobile Magyarországon?

Figyelt kérdés
Frissíthetnék már, mert alapból a windows Phone op. rendszerével bajom van, csak a 10-ben bízom, ha az sem lesz jó, veszek ismét androidos telot.

2015. aug. 20. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
me mi a bajod a win8.1-el? :O
2015. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
oktober kornyeken... de tenyleg, mi a baj vele?:D
2015. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 b95 ***** válasza:

LOL.

Én meg pont azért fogok váltani droidra, mert a 10-zel szerintem rettenetesen rossz irányt vett fel a Microsoft. :D


Egyébként ha minden igaz, akkor októberben már a kész termékek lesznek kint, így szerintem valamikor szeptemberben lesz bejelentve, hogy megjelent az OS maga, és szerintem kb. onnantól lehet majd frissíteni is.


De ahogy a PC-s verziónál, úgy itt is gondolom majd a legutóbbi Insider build lesz 1:1-ben a "végleges" verzió.

2015. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

áá hadd ne kezdjem el sorolni a problémákat vele kapcsolatban..

Messenger például szinte használhatatlan: Csak reggel 8ig lehet kikapcsolni az értesítéseket, hívás nincs, videót nem lehet küldeni, befagy, lassú

Facebook alkalmazás is egy szar

Valamint sok alkalmazást nem lehet rá letölteni, mint pl snapchat. A 10-ben elvileg lesz valami konverter, amivel androidos alkalmazásokat is lehet telepíteni majd rá.

2015. aug. 23. 15:22
 5/8 b95 ***** válasza:
65%

Minden platformon csak reggel 8-ig lehet némítani a Messengert...


De hogy ez hogy minősíti a platformot...

Ennyi erővel minden létező platform szar...


Videót egyébként lehet küldeni, és hívás is van...


A Snapchat egyszerűen nem készült el rá.


"Valamint sok alkalmazást nem lehet rá letölteni"


Ami nem készült el rá, azt nyilván nem lehet rá letölteni...


Szinte éreztem, hogy értelmes érvet a WP ellen nem fogsz tudni mondani...

2015. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mint minden wp hater :D
2015. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, androidon pl 8 órára lehet némítani a messengert, tehát ha hajnal 2kor fekszel le, akkor 10ig nem csipog. :) Van különbség a kettő között, hogy 8 órára vagy 8óráig. nemde?

Azt gondoltam, hogy olyan programokat nem lehet rá telepíteni, ami nem készült el, de a kérdés, hogy miért nem készült el, valamint a tény, hogy nem lehet, tehát mégiscsak szarabb a wp.

A messengerben meg a hívást légyszíves mutasd már meg, szerintem nem csak én nem találtam, hanem az a több millió wp felhasználó sem, aki emiatt értékeli a messengert 1 csillagra. Köszi a segítségedet :)

2015. aug. 26. 14:06
 8/8 b95 ***** válasza:
50%

"Azt gondoltam, hogy olyan programokat nem lehet rá telepíteni, ami nem készült el, de a kérdés, hogy miért nem készült el, valamint a tény, hogy nem lehet, tehát mégiscsak szarabb a wp."


A válasz, hogy azért, mert ha az adott fejlesztőt nem érdekli a WP, akkor nem készíti el rá a vackát, ilyen egyszerű.


Magát a platformot ez szerintem semmilyen mértékben nem minősíti, mivel a kettő két külön dolog.


Ennyi erővel az elektromos autók is gagyik, mert kevés töltőállomás van hozzájuk...

2015. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!