Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia sp nem tudom hard...

Sony Xperia sp nem tudom hard resetelni. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Sony Xperia sp kirootoltam evvel a szutyok towelroot Al és nem jó se a play áruház se a Google play szolgáltatás egyszerűen azt írja ki hogy nem lehet biztonságos kapcsolatot létrehozni? És még csak hard resetelni se tudom mert nem lép be oda csak a telefon kapcsol be?a Led fénye is felvillan és eltűnik majd bekapcsol a telefon mi lehet a baja??
2015. aug. 20. 20:58
 1/5 anonim válasza:
most én ezt úgy értelmezem hogy te a recoverybe szeretnél belépni de annyira szerencsétlen vagy hogy bootloder módba kapcsolod (erre abból következtetek hogy "a Led fénye is felvillan és eltűnik majd bekapcsol" ilyen a bootloder módnál van) de ha nagyon nem megy SEUS-al rakd újra az a legbiztonságosabb ha a gyári romot szeretnéd vissza rakni
2015. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tehát nem.hiába nyomom össze vissza a gombokat ahogy a netem van nem lép be a recoveryba.A Led csak felvillanik és már kapcsol is be a telefon.
2015. aug. 21. 02:57
 3/5 A kérdező kommentje:
De légyszíves írjátok le mit kell vele csinálni.Azért lány létemre már sok mindent ki rootoltam majd vissza is tudtam csinálni de ezt nem...
2015. aug. 21. 02:59
 4/5 anonim válasza:
már leírtam SEUS-al telepítsd újra
2015. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja és ha rootolni akarod én a doomlord easy rooting toolkit-et szoktam és tökéletesen működött eddíg minden alkalommal de sonynak ott a flashtool azzal bármit csinálhatsz vele
2015. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!