Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOSnek mik az előnyei?

IOSnek mik az előnyei?

Figyelt kérdés
Eddig droidos voltam ,de tervezném kipróbálni melyik az ellenkező rendszer számottevő előnyei ,hátrányai?
2015. aug. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

atomstabil gyors rendszer, sokaig birja akadas es fagyas nelkul (4-5 ev), sokaig tamogatottak szoftveresen az iphoneok, kihozza a "legminimalisabb" hardverbol is a legtobbet es igy ossze sem hasonlithato egy azonos hardveru androidos telefonnal... mellesleg a telefonok anyaghasznalata kivalo, premium erzetet ad


diohejban kb ennyi.. :D


"negativum" talan annyi lenne hogy kevesbe testreszabhato a rendszer kinezete, dehat ez egy zart rendszer, olyan szinten nem tudsz belepiszkalni JB-el se mint egy droidba... en mondjuk mar nem is akarneek, meguntam kvara ezt a rettenet nagy testreszabhatosagot, mokoltam mar vele eleget es a hanyinger kerulget mar az androidtol :D tudomtudom a nexusok jo telefonok..de akkor is :D igy ha tehetem majd es a wp10 sem fogja elhozni azt amit en szeretneek, akkor a jelenlegi Lumiamrol kizarolag iPhonera fogok valtani :P

2015. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig stabil és gyors, nem kell rá semmi féle cleaner meg booster marhaság, kikapcsolgatni sem kell 3 naponta hogy ne haljon be. Nincs rá vírus.

Egyszerű kezelni. Ha jön egy frissítés rögtön telepítheted, nagyon jól optimalizált.

2015. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mindig stabil és gyors"


Nekem sokszor lefagyott és akadt az iphone-om. Vettem egy egy zászlóhajós androidot, sosem fagy/akad, csak a 30 000 forintos androidok akadnak, ugye valamit valamiért.

2015. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Ha nem sokéves iPhone-on nézed, akkor bizony mindig gyors és stabil lesz, nálam 5S-en is az, pedig ez nem is a legújabb.

A csúcs Androidok között meg úgy kell keresni melyik az ami nem döcög, meg nem kell 2 naponta újraindítgatni, meg takarítgatni a mocskot belőle, stb...

iOS-en még soha semmi ilyenre nem volt szükségem.

2015. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem Sony Z Ultrám van egyáltalán nem fagy előtte Nexusom volt,nem tudom honnan veszitek ,hogy újra kell inditani 2 naponta őket...

Ja az amúgy igaz,hogy az Apple valóban lassítja a telefont az új rendszerek kijövetelével,hogy növekedjenek az újabb eladások?

2015. aug. 22. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, csak kevesbe optimalizaltak a regi hardverhez
2015. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!