Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Grand Prime...

Samsung Galaxy Grand Prime telefonom tegnap 91%-on volt, majd hirtelen felugrott 100%ra, a telefon jelezte, hogy huzzam ki, kihuztam, majd megint bedugtam, megint 91%, majd ujrainditottam, akkor mar 97% es utana mar rendesen toltotte. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 02:27
 1/4 anonim válasza:
Nekem akkor fordult elő, ha mobilinternetem volt... ha nem volt, tökéletesen működött. Vettem bele új aksit (10000 környékén van),Tökéletes. Samsungnál sűrűn elő fordul. Viszont ha régi a készülék, akkor jobban jársz ha újat veszel, persze ha meg teheted.
2015. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A telefon két hónapos.

De egyik nap normálisan feltölti,míg a másik nap megint ezt csinálja.

2015. aug. 22. 23:01
 3/4 anonim válasza:
Valószínűleg a töltőt nem mindig érzékeli rendesen a telefonod, vagy pedig az aksidat. Nekem is hasonló problémám van.
2015. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha 2 hónapos, akkor van rajta még garancia, jobban jársz ha el viszed egy samsung szervízbe, hogy át vizsgálják.
2015. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!