Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Sony xperia...

Telefoon12 kérdése:

Most vettem egy Sony xperia m4 Aquaát éa nagyon hamar lemerül. Hány órán keresztül töltsem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mondegy meddig töltöd, ha mar a teledon kinelzi hogy felltoltodott akkor már kész.. nem fogja tölteni hiába hagyod rajta akár egy hétig... ha hamar lemerül akkor hibás vagy öreg az aksi.. esetleg valami program pörgeti a procit ami lezabálja. Menny az a kevés idő, és mit csinálsz rajta?
2015. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy meddig töltöd, ha mar a teledon kinelzi hogy felltoltodott akkor már kész.. nem fogja tölteni hiába hagyod rajta akár egy hétig... ha hamar lemerül akkor hibás vagy öreg az aksi.. esetleg valami program pörgeti a procit ami lezabálja. Menny az a kevés idő, és mit csinálsz rajta?
2015. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott.. A face és a play áruház zabált olyan sokat,valószínűleg hibás volt,de újra feltettem őket és most már jó! :D Amúgy 2 napos telefon
2015. aug. 21. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!