Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone6 vs. IPhone6 Plus?

IPhone6 vs. IPhone6 Plus?

Figyelt kérdés
Eddig csak Samsungot használtam/használok, viszont sokaktól hallottam hogy az Apple jobb mint a Samsung.Ezért is szeretnék új telefont, de nem tudom melyik éri meg.

2015. aug. 21. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyanazt tudjak, csak a + tul nagy szerintem. Nekem sima 6os van.imadom.
2015. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb.ugyanaz.Ha szereted a nagy telegonokwt akkot + ha nem aķor sima
2015. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 6 Plus szinte ugyanaz, mint a sima 6, csak annyival jobb, hogy nagyobb méretű és felbontású kijelzője van és 2 GB ramja. Csupán annyi vele a baj, hogy például farzsebben nem ajánlatos tartani, mert a tepsi méretű (5,5"), de eléggé vékony alumínium burkolat miatt könnyen meghajlik, és úgy is marad! Persze pozitívum benne, hogy ettől még ugyanúgy használható marad, más telefon kijelzője már roppanna.

Amúgy kb. 30 ezer Ft köztük a különbség, szerintem ez az árkülönbség megéri!

2015. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem 2gb rammos a + Különbségek:

Plus:Nagyobb és jobb felbontású a kijelző

Jobb aksi

Optikai képstabilizátor

2015. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6S plus

Most jön ki pár hét mulva...és meglesz erösitve az alu háza..meg jobb lesz , jobb kamera stb stb stb..azt vEdd meg.

2015. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!